18.kolo, sobota 26.4.2008
Halenkov - FK Liptál  6:1  (3:0)
Halenkov:
FK Liptál:

Komentář k zápasu

Od začátku utkání bylo jasné, kdo je na hřišti pánem. Domácí vedli během několika prvních minut zápasu 3:0. Hosté poté alespoň částečně hru vyrovnali, vytvořili si i šance, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. I na začátku druhé půle byli hosté svému hostiteli vyrovnaným soupeřem, ale opět bez gólového efektu. Halenkov postupně začal přidávat na důrazu, až ovládl hru a s přibývajícími minutami bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Nejprve se sice domácí zastřelovali, zahodili při tom několik tutovek, poté ale přidali další 3 branky a navýšili tím skóre už na 6:0. Liptálu se těsně před koncem podařili vstřelit alespoň čestnou branku, ale na plném bodovém zisku domácích se již nic změnit nemohlo.
Play Free roulette kostenlos, video poker games and gokautomaten right now!