Nábor dětí do fotbalového oddílu

pátek 18.12.2015 | Redakce

Fotbalový klub Liptál, pořádá nábor chlapců a dívek do fotbalového týmu žáků, přípravek, ... (dle věkové kategorie). Noví mladí fotbalisti i fotbalistky mohou přijít každý čtvrtek od 17:00hod. do tělocvičny Základní školy v Liptále. Při první účasti na tréninku prosím o účast také rodiče. Nábor je především určen pro děti, kteří chodí do první až deváté třídy základních škol a také pro děti navštěvující mateřské školky. Fotbalový klub Liptál má zájem o všechny věkové kategorie fotbalistů a fotbalistek. Dolní věková hranice je 5 let. Bližší informace Vám poskytne Ing. Milan Daňa (tel: 777 931 876). Možné fotbalové kategorie jsou mladší přípravka, starší přípravka, mladší žáci, starší žáci a dorost. V současné době je v Liptále založen tým mladší přípravky, mladších žáků a dorostu.
Tatínkové a maminky přijďte mezi nás a nechte Vašeho syna nebo dceru stát se fotbalistou! Hraní fotbalu nezatíží Váš rodinný rozpočet. Vaše dítě najde nové kamarády a díky fotbalu bude mít alespoň trochu pohybu v dnešní době počítačů. Na všechny nové fotbalisty a fotbalistky se již těšíme.
 Ing. Milan Daňa, předseda TJ Start Lipta Liptál

1 Liptál 18 43