Dotazník MAS Střední Vsetínsko

středa 11.12.2013 | redakce

Fotbalový klub Liptál žádá všechny o vyplnění dotazníku pro Místní akční skupinu Střední Vsetínsko. Dotazník je umístěn na: http://www.masstrednivsetinsko.cz/dotaznik
Dotazník bude sloužit, jako podkladový materiál při zpracování Integrované strategie území pro region Středního Vsetínska na období 2014-2020. Cílem je zhodnocení stávající situace v regionu. Dle vašich názorů a přání budou orientovány potřebné aktivity. Dotazníkové šetření je anonymní. Fotbalový klub Liptál je také členem v MAS Střední Vsetínsko. Prostřednictvím tohoto sdružení bude fotbalový klub Liptál žádat o dotace. Členství v MAS Střední Vsetínsko je dobrou perspektívou pro získávání peněz pro liptalský fotbalový klub. Děkuji za ochotu a spolupráci.

P.    Tým
Záp. Body

Muže čeká první sezóna v Okresním přeboru, jak se jim povede?