Liptál otočil zápas s Krhovou

pondělí 28.10.2013 | Redakce

V nedělním zápase 12. kola III. třídy se střetl Liptál s Krhovou. Od začátku zápasu se Liptál snažil hrát útočný fotbal....ale po někokolika Dajčarem a Kachtíkem neproměněných až trestuhodně zahozených šancí musel zákonitě příjíd trest. Takzvaně nedáš dostaneš. Hosté v prvním poločase uštědřili Liptálu lekci z produktivity, když ze dvou střel dali dva góly a také proto šli do druhého poločasu hosté s vedením 0:2. Do druhého poločasu nastoupil do středu zálohy navrátilec David Londa. Tím se hra zrychlila a zpřesnila. Liptál těžil hlavně z neukázněnosti hráčů Krhové kteří dvakrát faulovali v pokutovém území, po třetí hráč Krhové zabránil gólu rukou a po druhé žluté kartě se musel odebrat do kabin. Z těchto penalt se 3x prosadil Válek. V 70 minutě se prosadil také Londa a od té chvíle byla Krhová naprosto odevzdaným mužstvem a to vyvrcholilo vlastním gólem na 5:2