Vstup do nové sezony úspěšný

pondělí 12.8.2013 | redakce

V nedělním odpoledni byl na hřišti v Liptále sehrán první zápas mužů nové sezony 2013/14. Prvním soupeřem týmu Liptál byl celek z Valašské Senice, který v loňském ročníku sestoupil z okresního přeboru. Liptál vstoupil do zápasu aktivně, ale bohužel žádná golová šance nebyla proměněna. Soupeř měl také několik šanci, ale při žádné se stav utkání neměnil. První poločas skončil nerozhodně 0:0. V druhé půli měl Liptál jasnou převahu na hřišti a vytvořil si nespočet golových šancí. Na poslední chvíli se v 86 minutě prosadil Dajčar Martin, který vstřelil gol na konečných 1:0. Výkon mužstva Liptál byl v prvním zápase velice dobrý, jenom škoda neproměněných šancí.

P.    Tým
Záp. Body

Muže čeká sezóna v Okresním přeboru, jak se jim povede?