Příprava startuje, FK Liptál čeká okresní pohár a přípravný turnaj

sobota 17.7.2010 | Redakce

L i p t á l  -  Poslední ročník Okresního přeboru je už minulostí a bohužel pro Liptál se ten následující obejde bez účasti týmu z pod kopce Syrákova. FK Liptál bude v soutěžním ročníku 2010/11 bojovat ve III.třídě. Jaké změny v týmu nastaly a co tým čeká před nadcházejícím začátkem nové sezóny?

Hráčský kádr doznal několik změn. Tým opustili trenér Martin Nikolén, který dal přednost rodině a svým hráčským povinnostem v Janové, Milan Řezníček odešel do Jasenné a do sousední Lhoty u Vsetína zamířil Vladimír Urban.

To kolonka příchodů je poněkud skromější. Z hostování v Semetíně se vrátil Karel Gerža a k týmu se po ukončení hostování v Kateřinicích připojil René Smilek. V jeho případě ale zatím není jisté jeho další působení.

Na místo trenéra se do Liptálu vrátil Vilém Axman, kterému bude hrajícího asistenta dělat Martin Hnátek.

Opona nové mistrovské sezóny se otevře 8.8. kdy se Liptál představí v Lužné.

18.7. startuje letní Okresní pohár. V tom se Liptál představí ve skupině společně s celky Vsetín B, Kateřinice B a Růžďka. Termíny jednotlivých zápasů naleznete zde.

Zpestřením letní přípravy a zároveň generálkou na novou sezónu bude turnaj 4 týmů, který se bude konat v sobotu 31.7. V Liptále za účasti domácího týmu, Lhoty u Vsetína "B", Bratřejova a Jasenné.