Vyhrál lepší

pondělí 24.5.2010 | Redakce

Naši muži nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu proti týmu Kateřinice "B". Hosté přijeli oslabeni o hráče "A" týmu a na jejich hře to bylo znát.

Vše podstatné se událo v prvním poločase, kdy padlo všech pět branek. Jako první se ke slovu dostali domácí a svou herní převahu vyjádřili hned dvěma góly. Nejprve se nádherně trefil z hranice velkého vápna Havel a o pár minut později s přehledem zakončil svůj únik z půlky hřiště Blanarčík. Kdyby to ale bylo už o čtyři góly, asi by nemohl nikdo nic namítat. Vyloženými šancemi však Liptál pohrdnul. Hosté nesložili zbraně a dvěma góly z kategorie šťasných vyrovnali na 2:2. Otřesení domácí stačili do poločasu odpovědět nejlepším možným způsobem. Na 3:2 se podařilo skórovat Londovi.

Na začátku druhého poločasu měl Liptál obrovskou šanci pojistit si vedení, ale Urban netrefil prázdnou branku. Neúspěšně skončily i další šance na obou stranách. Těsné, leč důležité vítězství se již Liptálu podařilo udržet.

1TJ S. Lačnov8
2S. Huslenky8
TJ S. Branky n. M.8
TJ S.Val. Polanka B
S. Choryně B
TJ Kladeruby 8
TJ T. Janová
10TJ T. Halenkov B

11Sokol Ratiboř B 8
12TJ Sokol Střelná

Jak dopadnou Muži v podzimní části sezóny 2018?