Bod s Hošťálkovou

neděle 28.3.2010 | Redakce

Mužstvo mužů přivítalo v prvním zápase jarní sezóny tým z Hošťálkové. Před dobrou diváckou kulisou chtěl Liptál dát zapomenout na špatné podzimní výsledky a všechny přesvědčit, že nepatří na chvost tabulky.

První poločas byli lepší hosté z Hošťálkové. Jejich důraz a pohyb nám dělal problémy, navíc jsme svými chybami dostávali soupeře do šancí. Po jednom z rohových kopů jsme neuhlídali hostujícího hráče a ten dobře mířenou hlavičkou otevřel skóre zápasu - 0:1. Ojediněle jsme se dostali do šancí i my, ale Šimara, Matějů a ani Londa se z branky neradovali. Dobře chytající Svoboda držel naše naděje na nějaký bodový zisk a i díky němu se šlo do šaten jen s jednobrankovým rozdílem.

Druhá půle už byla z pohledu Liptálu o něčem jiném. Jasně jsme začali Hošťálkovou přehrávat. Liptál ovládl hru v poli a výsledkem bylo vyrovnání. Střídající Blanarčík vybojoval míč pro s chutí hrajícího Londu a bylo to 1:1. Při ojedinělém útoku hostů tahal za záchrannou brzdu Hnátek a po druhé žluté kartě musel předčasně do šaten. V samém závěru utkání ještě měli oba mančafty po jedné šanci,které však zůstaly nevyužity.

Sokol Huslenky

2TJ Branky n.M.  13 30
TJ S. Lačnov  13 30
TJ Kladeruby 13 22
TJ S.Val. Polanka B  13 21
Sokol Choryně B  13 17
TJ Sokol Střelná 13 12
10TJ T.Halenkov B  13 10
11Sokol Ratiboř B
12 TJ Tatran Janová 13 8

Jak dopadnou Muži v jarní části sezóny 2019?