Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2012 vyšly tyto články:

9.5.Krhová si nezasloužila vyhrátredakce

Bohužel ani tento víkend domácí hráči nezískali ani bod. Začátek utkání se přitom vyvíjel velice dobře, když po brance Mikela Liptál vedl 1:0. Rychle vedení ale nevydrželo dlouho a hosté do konce poločasu otočili výsledek. Hlavně druhý gól hostů byl velice náhodný, kdy branka byla vstřelena po náhodných odrazech míče.

Do druhé půle Liptál vstoupil velice dobře a nepustil soupeře k ničemu závažnému. Vesměs celý druhý poločas byl odehrán na půlce soupeře. Bohužel tato převaha neskončila gólem a ještě před koncem utkání hosté po přečíslení zvýšili na konečných 1:3. Tentokrát je ale potřeba říci, že vyhrál ten horší.

Liptál - Krhová A: 1:3 (1:2)

21.5.Muži konečně získali tři bodyredakce
Tento víkend zavítal na útkání mužů soupeř z Jarcové. Oba týmy jsou namočeny v sestupových vodách, takže body z tohoto zápasu byly velice důležité. Zápas nezačal pro domácí vůbec dobře a po krátké době Liptál prohrával 0:2. Naštěstí se ještě do poločasu podařilo vyrovnat a tak bylo utkání po prvním poločase nerozhodně 2:2. V druhé půli se Liptálu podařily vstřelit tři branky a Liptál se dostal do vedení 6:2. Ještě chvilku před koncem korygovali hosté výsledek na konečných 6:3 po gólu z penalty.
Domácímu mužstvu se podařilo zvítězit v tomto důležitém utkání a připsalo si do tabulky cenné tři body. V dalším utkání Liptál zajiždí do Hrachovce.
28.5.Hledá se trenér dorosturedakceFotbalový klub Liptál hledá pro příští sezónu 2012/2013 trénera dorostu. Kdo má zájem ať kontaktuje osobně nebo telefonicky Ing. Milana Daňu, tel. 777 931 876.
31.5.Turnaj v malé kopané 2012redakceFotbalový klub Liptál Vám oznamuje, že v sobotu 30.6.2012 od 11.00 hod na hřišti v Liptále proběhne 12. ročník turnaje v malé kopané. Po skončení turnaje bude následovat diskotéka.