Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

5.11.VýsledkyPo dohrávce 3. kola, jsou výsledky aktuální.
31.10.VýsledkyPo dohrávce 2.kola, jsou výsledky aktuální.
21.10.VýsledkyPo dohrávce 1.kola, jsou výsledky aktuální.
21.10.FotkyPár fotek ze zápasu s Brankami, 15.10.2018. Viz odkaz.Fotogalerie Rajče
15.10.VýsledkyPo odehrání 11.kola, jsou výsledky aktuální.
8.10.VýsledkyVysledky po odehrání 10.kola, jsou aktuální.
7.10.VýsledkyNěkterá utkání 10. kola byla již odehrána. Po dohrávce budou výsledky ostatních týmů doplněny.
30.9.VýsledkyPo odehrání 9.kola, jsou výsledky aktuální.
26.9.VýsledkyPo odehrání 8.kola, jsou výsledky aktuální.
17.9.RedakcePo odehrání 7.kola, jsou výsledky aktuální.
13.9.VýsledkyPo odehrání 6.kola, jsou výsledky aktuální.
8.9.VýsledkyPo odehrání 5.kola, jsou výsledky aktuální.
29.8.PozvánkaFotbal amatérů v Kopřivném Na Rovné, 15 h Zveme nejen pamětníky na fotbalové utkání roku v Kopřivném Na Rovné v sobotu 1.9.2018 od 15 h. Guláš a další občerstvení zajištěno.
27.8.VýsledkyPo odehrání 4.kola, jsou výsledky aktuální.
24.8.Rozpisy zápasůRozpisy zápasů mužů i mladších přípravek aktualizovány.
21.8.PozvánkaFotbal v Liptále - neděle 26.8.2018 ve 14 a 16:30 h V neděli 26.8.2018 zveme příznivce sportu a fotbalu zvlášť do areálu FK Liptál na turnaj mladších přípravek, ve kterém se od 14 h utká Liptál, Vsetín, Ústí a Jablůnka. V 16:30 potom proběhne výkop utkání mužů Liptál : Leskovec. Občerstvení zajištěno. Všichni jste srdečně zváni.
11.7.Vsetín A vs. Zlín U19Zveme všechny příznivce sportu v so 14.7.2018 do areálu fotbalového klubu Liptál, na fotbalové utkání mužstva Vsetín A vs. Zlín U19(Hráčem zlínské U19 je i náš Patrik Gerža z Háje). Výkop se uskuteční v 10:00 h. Pivo, limo zajištěno.
11.7.Liptál A : Lhota AV so 4.8.2018 zveme všechny příznivce na fotbalové derby Liptál A : Lhota A. Začátek v 17 hodin. Bufet bude otevřen.
19.6.Fotky z Liptál vs.Lhotahttp://javrml.rajce.idnes.cz/Fotbalove_derby_Liptal_vs._Lhota_17.6.2017%2C_Liptal/
24.3.ROZPIS ZÁPASŮRozpis zápasů mužů a dorostu je aktuální!
3.11.Výsledky 13.kola Muži13. kolo

Krhová B - Mikulůvka 4:2 (2:0),Branky: 1. Novák Tomáš, 33. Havel Ladislav, 66. Novák Tomáš, 87. Kubičný Petr - 47. Jasný Václav, 48. Bělohlávek Martin

Velká Lhota - Police 0:0 (0:0) Pen: 5:4

Choryně B - Liptál 5:1 (2:0),Branky: 19. Tvrdoň Pavel, 37. Landa Josef, 50. Sovák Adam, 63. Štec Richard, 81. Hadvičák Luboš - 85. Zgarba Jaroslav

Zděchov - Ratiboř B 1:2 (0:2),Branky: 74. Macek Jaroslav - 27. Mynařík Tomáš, 32. Uhrin Marián

Střítež B - Lačnov 1:4 (1:3),Branky: 27. Merta Tomáš - 12. Kolaja Pavel, 23. Janáč Lubomír, 36. Hrabina Martin, 46. Janáč Lubomír

Študlov - Vsetín B 1:3 (1:2),Branky: 20. Polách Lukáš - 30. Bant Josef, 33. Paládi Ondřej, 54. Bartoň Tomáš

Halenkov B - Horní Bečva B 1:0 (1:0),Branky: 27. Holec Pavel

26.10.Výsledky 12.kola MužiMikulůvka - Halenkov B 1:2 (0:2),Branky: 72. Jasný Václav - 30. Pastorek Jiří, 38. Kuboš Jiří

Liptál - Velká Lhota 3:2 (0:0),Branky: 7. Londa David, 45. Zgarba Jaroslav, 60. Dajčar Martin - 10. Pavelka Lubomír, 80. Zeman Radek

Police - Študlov 4:1 (3:0),Branky: 10. Česla David, 14. Česla David, 32. Česla David, 80. Česla David - 72. Filák Ondřej

Lačnov - Zděchov 3:2 (3:0),Branky: 7. Janáč Lubomír, 37. Janáč Lubomír, 45. Kolínek Lukáš - 54. Blaha Ondřej, 66. Macek Jaroslav

Vsetín B - Střítež B 8:1 (5:0),Branky: 2. Bartoň Tomáš, 3. Pastirčák Rostislav, 13. Ptáček Tomáš, 31. Ptáček Tomáš, 36. Bartoň Tomáš, 57. Bant Josef, 65. Pastirčák Rostislav, 87. Bant Josef - 79. Lušovský Daniel

Horní Bečva B - Choryně B 3:2 (1:0),Branky: 46. Hejný Petr, 59. Hejný Petr, 84. Hejný Petr (pen.) - 88. Tvrdoň Pavel, 91. Landa Josef

Ratiboř B - Krhová B 3:2 (2:1),Branky: 22. Žabčík David, 30. Zbožínek Dominik, 80. Havlík Filip - 16. Indrák Radim, 57. Grygařík Radek

22.10.Výsledky 11.kola MužiZděchov - Vsetín B 5:5 (2:2) Pen: 5:6,Branky: 23. Kocourek David, 44. Macek Jaroslav, 60. Blaha Ondřej, 63. Michálek Petr, 65. Vichtora Lukáš - 30. Ptáček Tomáš, 37. Bant Josef, 48. Ptáček Tomáš (pen.), 49. Pastirčák Rostislav, 80. Pastirčák Rostislav

Střítež B - Police 1:4 (0:3),Branky: 88. Merta Tomáš - 5. Česla David, 6. Chvatík Stanislav, 32. Chvatík Stanislav, 89. Zedek Jan

Študlov - Liptál 1:4 (1:3),Branky: 16. Brhel Pavel (pen.) - 8. Dajčar Martin, 11. Šťastný Tomáš, 36. Dajčar Martin, 71. Mrnuštík Václav

Velká Lhota - Horní Bečva B 5:1 (2:0),Branky: 13. Labaj Lukáš, 27. Labaj Lukáš, 59. Čunek David, 69. Chromela Marek, 72. Labaj Lukáš - 82. Mikuda Patrik

Ratiboř B - Mikulůvka 3:7 (1:4),Branky: 28. Bogar Miroslav, 66. Uhrin Marián, 85. Bogar Miroslav (pen.) - 8. Jasný Václav, 17. Jasný Václav, 22. Jasný Václav, 41. Bělohlávek Martin, 74. Bělohlávek Martin, 78. Bělohlávek Martin, 86. Baroň Ondřej

Krhová B - Lačnov 0:2 (0:0),Branky: 50. Filák Michal, 65. Kolínek Lukáš

Choryně B - Halenkov B 2:1 (1:0),Branky: 37. Kamas Pavel, 57. Tvrdoň Pavel - 81. Mikulenka Tomáš

22.10.Výsledky 11.kola DorostLačnov - Kateřinice 3:3 (2:2) Pen: 1:4,Branky: 2. Beňo Robert, 11. Martinka Dominik, 70. Beňo Robert (pen.) - 12. Dimaio Dominik, 40. Macík Tomáš, 52. Mrlina Daniel

Francova Lhota - Liptál 4:2 (1:1),Branky: 43. Machač Stanislav, 56. Kovář Tomáš (pen.), 80. Kovář Tomáš, 90. Zimek Patrik - 20. Bukáček Jan, 60. Tulej Roman

Jarcová - Ústí 3:2 (3:1), Branky: 8. Žilinský Martin, 15. Hromádka Ján, 43. Bartošák Vít - 8. Potočný Vojtěch, 71. Potočný Vojtěch

8.10.Přesun zápasů!Zápas MLADŠÍCH ŽÁKŮ Liptál-Ústí se PŘESOUVÁ na PÁTEK 09.10.2015 na 16:30hod!!!
6.10.Zápas mužu přesunut!Zápas mužů Liptál-Střítež na Bečvou B, se přesouvá na SOBOTU!
5.10.Výsledky 9.kola Muži9. kolo

Lačnov - Mikulůvka 7:2 (4:2),Branky: 28. Janáč Tomáš, 31. Janáč Tomáš, 45. Buček Karel, 45. Janáč Tomáš (pen.), 52. Rumánek Radek, 65. Buček Karel, 87. Janáč Lubomír - 3. Jasný Václav, 10. Dobeš Lukáš

Zděchov - Liptál 1:6 (1:2),Branky: 41. Machala Jiří - 21. Dajčar Martin, 44. Havel Milan, 50. Zgarba Jaroslav, 70. Havel Milan, 78. Válek Aleš (pen.), 90. Válek Aleš

Študlov - Halenkov B 2:2 (1:1) Pen: 1:3,Branky: 27. Polách Lukáš, 90. Daňa Michal - 42. Mikulenka Tomáš (pen.), 83. Heger Aleš (pen.)

Velká Lhota - Choryně B 1:4 (0:1),Branky: 79. Pavelka Lukáš - 11. Tvrdoň Pavel, 65. Šnejdrla Aleš, 78. Hub Aleš, 88. Tvrdoň Pavel

Ratiboř B - Vsetín B 0:3 (0:0),Branky: 60. Ptáček Tomáš, 79. Helis Tomáš, 81. Gabryš Tomáš

Krhová B - Police 1:3 (1:2),Branky: 22. Grygařík Vladislav - 5. Plesník Ondřej, 18. Novosád Michal, 85. Plesník Ondřej

Střítež B - Horní Bečva B 5:3 (0:2),Branky: 49. Gálik Petr, 53. Malý Oldřich (pen.), 56. Urban Zdeněk, 60. Stodůlka Jiří, 65. Dohňanský Dušan - 11. Roučka Lukáš, 24. Hejný Petr, 61. Ondruch Ladislav (pen.)

5.10.Výsledky dorostHuslenky - Liptál 3:1 (2:0),Branky: 32. Ohryzek Tomáš, 40. Ohryzek Tomáš, 67. Šimara Adam - 79. Urban Milan

Ústí - Lačnov 10:1 (4:1),Branky: 43. Zmeškal Přemysl, 44. Medved David, 36. Lukaštík Jaroslav (pen.), 13. Potočný Vojtěch, 59. Čada Ondřej, 65. Medved David, 80. Kovář Jan, 88. Potočný Vojtěch, 89. Lukaštík Jaroslav, 47. Potočný Vojtěch - 11. Janáč Lubomír

Kateřinice - Francova Lhota 0:5 (0:2),Branky: 23. Zimek Patrik, 38. Kovář Tomáš, 50. Kovář Tomáš, 53. Kořenek Josef, 87. Kovář Tomáš

5.10.Výsledky Ml.PřípravkyLiptál - Valašské Příkazy 5:1

Liptál - Jablůnka 4:7

Kateřinice - Liptál 5:2

5.10.výsledky Ml. žáciHuslenky - Liptál 3:0
Tabulka
P.TýmZápB.
1S. Huslenky
1127
2TJ S. Branky n.M.
1124
3
TJ S. Lačnov
1124
4
FK Liptál
1123
5
TJ S.Val. Polanka B
1118
6
TJ Kladeruby1117
7
FC Leskovec
11
15
8
S. Choryně B
1114
9
S. Ratiboř B
1110
10TJ S. Střelná

11

9
11TJ T. Halenkov B11
9
12TJ T. Janová 118
    
    
 
Anketa

Jak dopadnou Muži v podzimní části sezóny 2018?

 
0%
 

 
0%
 

 
8%
 

 
77%
 

 
15%
 
 

Počet hlasujících: 13

 
Narozeniny
 
Marodka
na marodce není žádný hráč
 
 
 
Copyright © 2008 FK Liptál, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS