Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.4.FotogalerieFotky ze zápasu dorostu (Liptál-Lačnov) a ze zápasu mužů (Liptál-Ratiboř), přidány do fotogalerie.
27.4.IV.třída sk.A MužiHalenkov B - Leskovec 1:0 Zděchov - FK Vsetín B 1:1, PK 4:1, Branky: Macek Jaroslav - Pastirčák Jan Jarcová - Študlov 7:1, Branky: Bártek 2, Holčák Roman 2, Žilinský, Orság Martin, Ondruš Martin - x Liptál - Ratiboř B 0:0, PK 3:5
27.4.Okr.př. dorost výsledkyLeskovec - Jarcová 0:10 (0:4), Branky: Slovák Štěpán 3, Bártek David 2, Bártek Martin 2, Volek Damian 2, Hromádka Ján Francova Lhota - Huslenky 4:1, Branky: Filák Ondřej 3, Zimek Patrik - vlastní Choryně - Vigantice 2:0, Branky: Tvrdoň Pavel, Kalich Jiří Podlesí - Dolní Bečva 3:3 PK Dolní Bečva Branky: Rybenský Štěpán, Jasný Michal, Juriga František - Kuběna, Pšenica Bohumil, Paprskář Daniel Liptál Lačnov 1:2 Branky: Pačan Vasil - Miklovič Václav, Polách Daniel Ústí - Leskovec 4:1, Branky: Telíšek Jiří, Potočný Vojtěch, Frňka Marek, Šťastný Daniel - Fila Robin Jarcová- Horní Bečva 5:1, Branky: Volek Damian 2, Hlavica Štěpán, Žilinský Martin, Bártek Martin - Štěch
14.4.Okres. př. muži 17.koloStřítež A – Huslenky A 4:0 (3:0)Lušovjan 2, Kuběj, Zachoval Halenkov A – Choryně 3:0 (1:0)Krejčí, Úlehla, Šulák Jan Lhotka n.B – Prlov 2:2 PK Prlov Rosenkranc, Vozák – Fila, Františák Poličná – Kelč B 2:0 (0:0)Šedý Matěj, Žniva Aleš FC Vel.Karl.+Karol. B – Valašská Bystřice A 7:2 (2:2)Králík Adam 3,Šimák Martin, Píšek Pavel,Mynarčík Adam, Sibal Fransize - vlastní, Vlček Radim Horní Bečva A – Dolní Bečva B 4:2 (1:1) Ondruch Martin, Koňařík Jan, Vaníček Tomáš, Bártek Ondřej – Skalík Petr, Krhůtek Michal Hutisko B – Bynina 2:2 (1:2) PK Hutisko Baroš Ondřej, Pařenica Robert – Kutěj Jaromír 2
14.4.kIII.třída muži 17.koloBranky – Nový Hrozenkov 0:4 (0:1) Orság Martin 2, Orság Lukáš, Šiška Růžďka – Hošťálková 3:5 (2:2)Slováček Jan, Skalický Pavel, Petrůsek Jaroslav – Pala Jiří 2, Barčák, David, Králík Aleš, Kubíček Milan Lačnov – Ústí 0:3 Adámek, Pechal, vlastní Krhová A – Loučka 1:0 Grygařík Radek (pen.) Střelná – Valašská Bystřice B 6:2 Šerý Vojtěch, Štrba, Samiec, Panáček – Macháček Libor, Pohořelský Petr (pen.) Juřinka B – Lužná 5:2 Štěpán David 2, Varga Martin, Vaněk Tomáš, Turscherl Miroslav – Mišun David, Matyáš Petr (ČK Vaněk Tomáš – J) Valašská Senice – Semetín odloženo
14.4.IV.třída sk.A 17.koloRatiboř B – Študlov 1:1 PK 5:2 Olšák Stanislav – Polách Lukáš
14.4.IV.třída sk. A 8. koloStřítež B – Kladeruby 0:3 (0:1) Pelc Dušan, Gerla Lukáš, vlastní
14.4.Okr.př. dorost 17.koloChoryně – Huslenky 7:0 Tvrdoň 2, Plesník 2,Jiříček,Hořelka, Tichánek Podlesí – Francova Lhota 1:3 Jasný - Filák Ondřej, Zimek, Machač Liptál – Vigantice 3:2 Pačan 2, Kovařík – Porubský Radek 2 (ČK: Burján Tomáš) Ústí – Dolní Bečva 1:1 PK Dolní Bečva Potočný Vojtěch – Quarda David Lačnov – Jarcová 2:11 Křek, Beňo – Slovák 5, Bartek 3, Beránek, Žilinský, Hlavica Horní Bečva – Leskovec 4:0 Polách 2, Maceček, Ondruch
14.4.Okr.př.st.žáci 17.koloHalenkov – Vigantice 0:3 Husek Michal 2, vlastní Ústí – Francova Lhota 5:0 Čada Ondřej 2, Fiala David, Medved David, Zmeškal Přemysl Hovězí – Juřinka B nehlášeno Lidečko – Hrachovec 6:0 Číž Pavel 3, Juřička Patrik, Martinka Jakub Lhota – Valašská Polanka 2:1 Urban Milan, Zgarba Adam – Polák Robin
Tabulka
P.    Tým     
Záp. Body
 1   
 2   
 3   
 4   
 5   
 6   
 7   
 8   
 9   
 10   
 11   
 12   
 13   
 14   
 
Anketa

Muže čeká první sezóna v Okresním přeboru, jak se jim povede?

 
20%
 

 
30%
 

 
50%
 
 

Počet hlasujících: 20

 
Narozeniny
tento měsíc již nikdo nemá narozeniny
 
Marodka
na marodce není žádný hráč
 
 
 
Copyright © 2008 FK Liptál, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS