Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.10.Výsledky 12.kola MužiMikulůvka - Halenkov B 1:2 (0:2),Branky: 72. Jasný Václav - 30. Pastorek Jiří, 38. Kuboš Jiří

Liptál - Velká Lhota 3:2 (0:0),Branky: 7. Londa David, 45. Zgarba Jaroslav, 60. Dajčar Martin - 10. Pavelka Lubomír, 80. Zeman Radek

Police - Študlov 4:1 (3:0),Branky: 10. Česla David, 14. Česla David, 32. Česla David, 80. Česla David - 72. Filák Ondřej

Lačnov - Zděchov 3:2 (3:0),Branky: 7. Janáč Lubomír, 37. Janáč Lubomír, 45. Kolínek Lukáš - 54. Blaha Ondřej, 66. Macek Jaroslav

Vsetín B - Střítež B 8:1 (5:0),Branky: 2. Bartoň Tomáš, 3. Pastirčák Rostislav, 13. Ptáček Tomáš, 31. Ptáček Tomáš, 36. Bartoň Tomáš, 57. Bant Josef, 65. Pastirčák Rostislav, 87. Bant Josef - 79. Lušovský Daniel

Horní Bečva B - Choryně B 3:2 (1:0),Branky: 46. Hejný Petr, 59. Hejný Petr, 84. Hejný Petr (pen.) - 88. Tvrdoň Pavel, 91. Landa Josef

Ratiboř B - Krhová B 3:2 (2:1),Branky: 22. Žabčík David, 30. Zbožínek Dominik, 80. Havlík Filip - 16. Indrák Radim, 57. Grygařík Radek

22.10.Výsledky 11.kola MužiZděchov - Vsetín B 5:5 (2:2) Pen: 5:6,Branky: 23. Kocourek David, 44. Macek Jaroslav, 60. Blaha Ondřej, 63. Michálek Petr, 65. Vichtora Lukáš - 30. Ptáček Tomáš, 37. Bant Josef, 48. Ptáček Tomáš (pen.), 49. Pastirčák Rostislav, 80. Pastirčák Rostislav

Střítež B - Police 1:4 (0:3),Branky: 88. Merta Tomáš - 5. Česla David, 6. Chvatík Stanislav, 32. Chvatík Stanislav, 89. Zedek Jan

Študlov - Liptál 1:4 (1:3),Branky: 16. Brhel Pavel (pen.) - 8. Dajčar Martin, 11. Šťastný Tomáš, 36. Dajčar Martin, 71. Mrnuštík Václav

Velká Lhota - Horní Bečva B 5:1 (2:0),Branky: 13. Labaj Lukáš, 27. Labaj Lukáš, 59. Čunek David, 69. Chromela Marek, 72. Labaj Lukáš - 82. Mikuda Patrik

Ratiboř B - Mikulůvka 3:7 (1:4),Branky: 28. Bogar Miroslav, 66. Uhrin Marián, 85. Bogar Miroslav (pen.) - 8. Jasný Václav, 17. Jasný Václav, 22. Jasný Václav, 41. Bělohlávek Martin, 74. Bělohlávek Martin, 78. Bělohlávek Martin, 86. Baroň Ondřej

Krhová B - Lačnov 0:2 (0:0),Branky: 50. Filák Michal, 65. Kolínek Lukáš

Choryně B - Halenkov B 2:1 (1:0),Branky: 37. Kamas Pavel, 57. Tvrdoň Pavel - 81. Mikulenka Tomáš

22.10.Výsledky 11.kola DorostLačnov - Kateřinice 3:3 (2:2) Pen: 1:4,Branky: 2. Beňo Robert, 11. Martinka Dominik, 70. Beňo Robert (pen.) - 12. Dimaio Dominik, 40. Macík Tomáš, 52. Mrlina Daniel

Francova Lhota - Liptál 4:2 (1:1),Branky: 43. Machač Stanislav, 56. Kovář Tomáš (pen.), 80. Kovář Tomáš, 90. Zimek Patrik - 20. Bukáček Jan, 60. Tulej Roman

Jarcová - Ústí 3:2 (3:1), Branky: 8. Žilinský Martin, 15. Hromádka Ján, 43. Bartošák Vít - 8. Potočný Vojtěch, 71. Potočný Vojtěch

8.10.Přesun zápasů!Zápas MLADŠÍCH ŽÁKŮ Liptál-Ústí se PŘESOUVÁ na PÁTEK 09.10.2015 na 16:30hod!!!
6.10.Zápas mužu přesunut!Zápas mužů Liptál-Střítež na Bečvou B, se přesouvá na SOBOTU!
5.10.Výsledky 9.kola Muži9. kolo

Lačnov - Mikulůvka 7:2 (4:2),Branky: 28. Janáč Tomáš, 31. Janáč Tomáš, 45. Buček Karel, 45. Janáč Tomáš (pen.), 52. Rumánek Radek, 65. Buček Karel, 87. Janáč Lubomír - 3. Jasný Václav, 10. Dobeš Lukáš

Zděchov - Liptál 1:6 (1:2),Branky: 41. Machala Jiří - 21. Dajčar Martin, 44. Havel Milan, 50. Zgarba Jaroslav, 70. Havel Milan, 78. Válek Aleš (pen.), 90. Válek Aleš

Študlov - Halenkov B 2:2 (1:1) Pen: 1:3,Branky: 27. Polách Lukáš, 90. Daňa Michal - 42. Mikulenka Tomáš (pen.), 83. Heger Aleš (pen.)

Velká Lhota - Choryně B 1:4 (0:1),Branky: 79. Pavelka Lukáš - 11. Tvrdoň Pavel, 65. Šnejdrla Aleš, 78. Hub Aleš, 88. Tvrdoň Pavel

Ratiboř B - Vsetín B 0:3 (0:0),Branky: 60. Ptáček Tomáš, 79. Helis Tomáš, 81. Gabryš Tomáš

Krhová B - Police 1:3 (1:2),Branky: 22. Grygařík Vladislav - 5. Plesník Ondřej, 18. Novosád Michal, 85. Plesník Ondřej

Střítež B - Horní Bečva B 5:3 (0:2),Branky: 49. Gálik Petr, 53. Malý Oldřich (pen.), 56. Urban Zdeněk, 60. Stodůlka Jiří, 65. Dohňanský Dušan - 11. Roučka Lukáš, 24. Hejný Petr, 61. Ondruch Ladislav (pen.)

5.10.Výsledky dorostHuslenky - Liptál 3:1 (2:0),Branky: 32. Ohryzek Tomáš, 40. Ohryzek Tomáš, 67. Šimara Adam - 79. Urban Milan

Ústí - Lačnov 10:1 (4:1),Branky: 43. Zmeškal Přemysl, 44. Medved David, 36. Lukaštík Jaroslav (pen.), 13. Potočný Vojtěch, 59. Čada Ondřej, 65. Medved David, 80. Kovář Jan, 88. Potočný Vojtěch, 89. Lukaštík Jaroslav, 47. Potočný Vojtěch - 11. Janáč Lubomír

Kateřinice - Francova Lhota 0:5 (0:2),Branky: 23. Zimek Patrik, 38. Kovář Tomáš, 50. Kovář Tomáš, 53. Kořenek Josef, 87. Kovář Tomáš

5.10.Výsledky Ml.PřípravkyLiptál - Valašské Příkazy 5:1

Liptál - Jablůnka 4:7

Kateřinice - Liptál 5:2

5.10.výsledky Ml. žáciHuslenky - Liptál 3:0
Tabulka
P.TýmZápB.
1S. Huslenky
1127
2TJ S. Branky n.M.
1124
3
TJ S. Lačnov
1124
4
FK Liptál
1123
5
TJ S.Val. Polanka B
1118
6
TJ Kladeruby1117
7
FC Leskovec
11
15
8
S. Choryně B
1114
9
S. Ratiboř B
1110
10TJ S. Střelná

11

9
11TJ T. Halenkov B11
9
12TJ T. Janová 118
    
    
 
Anketa

Jak dopadnou Muži v podzimní části sezóny 2018?

 
0%
 

 
0%
 

 
8%
 

 
77%
 

 
15%
 
 

Počet hlasujících: 13

 
Narozeniny
 
Marodka
na marodce není žádný hráč
 
 
 
Copyright © 2008 FK Liptál, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS