Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.10.12. koloPrlov – Lužná 5:1 (3:0) Hajda Jaroslav 3, Sochora Miroslav ml. 2 – Filgas Martin, Lačnov – Valašská Senice 1:0 (1:0) Ryza Ondřej. Utkání rozhodl krásný pas Rumánka po kterém již neměl se zakončením problém Ondřej Ryza. Juřinka B – Kateřinice B 1:2 (1:0) Vojtěch Kopřiva – Pisklák Petr, Kotrla Václav, Liptál – Krhová 5:2 (1:2) Válek Aleš 3 (vše z penalt), Londa David, vlastní – Mužík Jiří, Martínek Josef, Leskovec – Loučka 3:1 (1:0) Vlha Vlastimil, Hromada Karel, vlastní – Borák Daniel, Růžďka – Ústí 1:1 (0:1) Pohořelský Petr - Pechal Filip Bynina – Hošťálková 2:0 (1:0) Bartecký Pavel, Macháček Tomáš
16.10.10. KOLO Prlov – Valašská Senice 3:0 (3:0) Hajda Jaroslav 2, Šťastný Pavel Kateřinice B – Lužná 7:1 (2:1) Drda Jiří 3, Hrabica Petr 2, Šrom Jakub , Pisklák Petr – Filgas Martin Lačnov – Krhová 3:3 (0:0) Bartoš Petr, Kolínek Lukáš, Rumánek Radek – Blažek David, Grygařík Radek, Indrák Zdeněk Juřinka B – Loučka 3:0 (1:0) Koleček Adam, Kopřiva Vojtěch, Vavřín Lukáš Liptál – Ústí 0:2 (0:1) Adámek Tomáš 2 Leskovec – Hošťálková 1:0 (0:0) Dulava Štěpán Růžďka –Bynina 2:3 (2:2) Skalický Pavel, Melichařík Daniel – Bartecký Pavel 2, Štěrba Ondřej ČK: Skalický Pavel - Štěrba Ondřej
9.10.Muži-výsledky 9. koloRůžďka – Prlov 3:3 (2:3) Tomšej Michal 2, Palát Petr – Zicha Břetislav, Kovář Petr, Zvonek Radim Bynina – Leskovec 2:3 (0:1) Bartecký Pavel, Macháček Tomáš – Juráň Pavel, Míček Tomáš, Hromada Karel Hošťálková – Liptál 3:4 (2:2) Holíček Roman, Sobotka Tomáš, Havlík Jiří – Kachtík 2, Dajčar Martin, Dajčar David, Ústí – Juřinka B 2:0 (2:0) Pechal Filip, Adámek Tomáš Loučka – Lačnov 2:2 (0:2) Sovák Petr, Kobliha Vít- Krajča Lukáš, Plšek Robert Krhová – Lužná 1:3 (1:2) Mužík Jiří – Matyáš Petr 2, Filgas Jan Kateřinice B – Valašská Senice 7:3 (3:2) Pisklák Petr 5, Děckuláček Aleš, Děckuláček Libor - Zimek Ota 2, Sucháček Tomáš
2.10.Muži-výsledky 8. koloPrlov – Kateřinice B 2:1 (1:0) Hajda Jaroslav, Šťastný Pavel – Drda Jiří Valašská Senice – Krhová 1:0 (0:0) Zimek Ota Lužná – Loučka 3:0 (2:0) Filgas Jan 2, Matyáš Petr Lačnov – Ústí 2:1 (1:1) Plšek Robert, Krajča Lukáš - Pechal Filip Juřinka B – Hošťálková 4:0 (2:0) Kopřiva Vojtěch 3, Stolař Radim Liptál – Bynina 3:1 (1:0) Válek Aleš 2, Kachtík Zdeněk – Drozd Tomáš Leskovec– Růžďka 1:2 (1:1) Vlha Martin – Románek, Vlastimil, Palát Petr
Tabulka
P.TýmZápB.
1S. Huslenky
1127
2TJ S. Branky n.M.
1124
3
TJ S. Lačnov
1124
4
FK Liptál
1123
5
TJ S.Val. Polanka B
1118
6
TJ Kladeruby1117
7
FC Leskovec
11
15
8
S. Choryně B
1114
9
S. Ratiboř B
1110
10TJ S. Střelná

11

9
11TJ T. Halenkov B11
9
12TJ T. Janová 118
    
    
 
Anketa

Jak dopadnou Muži v podzimní části sezóny 2018?

 
0%
 

 
0%
 

 
8%
 

 
77%
 

 
15%
 
 

Počet hlasujících: 13

 
Narozeniny
 
Marodka
na marodce není žádný hráč
 
 
 
Copyright © 2008 FK Liptál, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS