Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

19.6.Fotky z Liptál vs.Lhotahttp://javrml.rajce.idnes.cz/Fotbalove_derby_Liptal_vs._Lhota_17.6.2017%2C_Liptal/
24.3.ROZPIS ZÁPASŮRozpis zápasů mužů a dorostu je aktuální!
3.11.Výsledky 13.kola Muži13. kolo

Krhová B - Mikulůvka 4:2 (2:0),Branky: 1. Novák Tomáš, 33. Havel Ladislav, 66. Novák Tomáš, 87. Kubičný Petr - 47. Jasný Václav, 48. Bělohlávek Martin

Velká Lhota - Police 0:0 (0:0) Pen: 5:4

Choryně B - Liptál 5:1 (2:0),Branky: 19. Tvrdoň Pavel, 37. Landa Josef, 50. Sovák Adam, 63. Štec Richard, 81. Hadvičák Luboš - 85. Zgarba Jaroslav

Zděchov - Ratiboř B 1:2 (0:2),Branky: 74. Macek Jaroslav - 27. Mynařík Tomáš, 32. Uhrin Marián

Střítež B - Lačnov 1:4 (1:3),Branky: 27. Merta Tomáš - 12. Kolaja Pavel, 23. Janáč Lubomír, 36. Hrabina Martin, 46. Janáč Lubomír

Študlov - Vsetín B 1:3 (1:2),Branky: 20. Polách Lukáš - 30. Bant Josef, 33. Paládi Ondřej, 54. Bartoň Tomáš

Halenkov B - Horní Bečva B 1:0 (1:0),Branky: 27. Holec Pavel

26.10.Výsledky 12.kola MužiMikulůvka - Halenkov B 1:2 (0:2),Branky: 72. Jasný Václav - 30. Pastorek Jiří, 38. Kuboš Jiří

Liptál - Velká Lhota 3:2 (0:0),Branky: 7. Londa David, 45. Zgarba Jaroslav, 60. Dajčar Martin - 10. Pavelka Lubomír, 80. Zeman Radek

Police - Študlov 4:1 (3:0),Branky: 10. Česla David, 14. Česla David, 32. Česla David, 80. Česla David - 72. Filák Ondřej

Lačnov - Zděchov 3:2 (3:0),Branky: 7. Janáč Lubomír, 37. Janáč Lubomír, 45. Kolínek Lukáš - 54. Blaha Ondřej, 66. Macek Jaroslav

Vsetín B - Střítež B 8:1 (5:0),Branky: 2. Bartoň Tomáš, 3. Pastirčák Rostislav, 13. Ptáček Tomáš, 31. Ptáček Tomáš, 36. Bartoň Tomáš, 57. Bant Josef, 65. Pastirčák Rostislav, 87. Bant Josef - 79. Lušovský Daniel

Horní Bečva B - Choryně B 3:2 (1:0),Branky: 46. Hejný Petr, 59. Hejný Petr, 84. Hejný Petr (pen.) - 88. Tvrdoň Pavel, 91. Landa Josef

Ratiboř B - Krhová B 3:2 (2:1),Branky: 22. Žabčík David, 30. Zbožínek Dominik, 80. Havlík Filip - 16. Indrák Radim, 57. Grygařík Radek

22.10.Výsledky 11.kola MužiZděchov - Vsetín B 5:5 (2:2) Pen: 5:6,Branky: 23. Kocourek David, 44. Macek Jaroslav, 60. Blaha Ondřej, 63. Michálek Petr, 65. Vichtora Lukáš - 30. Ptáček Tomáš, 37. Bant Josef, 48. Ptáček Tomáš (pen.), 49. Pastirčák Rostislav, 80. Pastirčák Rostislav

Střítež B - Police 1:4 (0:3),Branky: 88. Merta Tomáš - 5. Česla David, 6. Chvatík Stanislav, 32. Chvatík Stanislav, 89. Zedek Jan

Študlov - Liptál 1:4 (1:3),Branky: 16. Brhel Pavel (pen.) - 8. Dajčar Martin, 11. Šťastný Tomáš, 36. Dajčar Martin, 71. Mrnuštík Václav

Velká Lhota - Horní Bečva B 5:1 (2:0),Branky: 13. Labaj Lukáš, 27. Labaj Lukáš, 59. Čunek David, 69. Chromela Marek, 72. Labaj Lukáš - 82. Mikuda Patrik

Ratiboř B - Mikulůvka 3:7 (1:4),Branky: 28. Bogar Miroslav, 66. Uhrin Marián, 85. Bogar Miroslav (pen.) - 8. Jasný Václav, 17. Jasný Václav, 22. Jasný Václav, 41. Bělohlávek Martin, 74. Bělohlávek Martin, 78. Bělohlávek Martin, 86. Baroň Ondřej

Krhová B - Lačnov 0:2 (0:0),Branky: 50. Filák Michal, 65. Kolínek Lukáš

Choryně B - Halenkov B 2:1 (1:0),Branky: 37. Kamas Pavel, 57. Tvrdoň Pavel - 81. Mikulenka Tomáš

22.10.Výsledky 11.kola DorostLačnov - Kateřinice 3:3 (2:2) Pen: 1:4,Branky: 2. Beňo Robert, 11. Martinka Dominik, 70. Beňo Robert (pen.) - 12. Dimaio Dominik, 40. Macík Tomáš, 52. Mrlina Daniel

Francova Lhota - Liptál 4:2 (1:1),Branky: 43. Machač Stanislav, 56. Kovář Tomáš (pen.), 80. Kovář Tomáš, 90. Zimek Patrik - 20. Bukáček Jan, 60. Tulej Roman

Jarcová - Ústí 3:2 (3:1), Branky: 8. Žilinský Martin, 15. Hromádka Ján, 43. Bartošák Vít - 8. Potočný Vojtěch, 71. Potočný Vojtěch

8.10.Přesun zápasů!Zápas MLADŠÍCH ŽÁKŮ Liptál-Ústí se PŘESOUVÁ na PÁTEK 09.10.2015 na 16:30hod!!!
6.10.Zápas mužu přesunut!Zápas mužů Liptál-Střítež na Bečvou B, se přesouvá na SOBOTU!
5.10.Výsledky 9.kola Muži9. kolo

Lačnov - Mikulůvka 7:2 (4:2),Branky: 28. Janáč Tomáš, 31. Janáč Tomáš, 45. Buček Karel, 45. Janáč Tomáš (pen.), 52. Rumánek Radek, 65. Buček Karel, 87. Janáč Lubomír - 3. Jasný Václav, 10. Dobeš Lukáš

Zděchov - Liptál 1:6 (1:2),Branky: 41. Machala Jiří - 21. Dajčar Martin, 44. Havel Milan, 50. Zgarba Jaroslav, 70. Havel Milan, 78. Válek Aleš (pen.), 90. Válek Aleš

Študlov - Halenkov B 2:2 (1:1) Pen: 1:3,Branky: 27. Polách Lukáš, 90. Daňa Michal - 42. Mikulenka Tomáš (pen.), 83. Heger Aleš (pen.)

Velká Lhota - Choryně B 1:4 (0:1),Branky: 79. Pavelka Lukáš - 11. Tvrdoň Pavel, 65. Šnejdrla Aleš, 78. Hub Aleš, 88. Tvrdoň Pavel

Ratiboř B - Vsetín B 0:3 (0:0),Branky: 60. Ptáček Tomáš, 79. Helis Tomáš, 81. Gabryš Tomáš

Krhová B - Police 1:3 (1:2),Branky: 22. Grygařík Vladislav - 5. Plesník Ondřej, 18. Novosád Michal, 85. Plesník Ondřej

Střítež B - Horní Bečva B 5:3 (0:2),Branky: 49. Gálik Petr, 53. Malý Oldřich (pen.), 56. Urban Zdeněk, 60. Stodůlka Jiří, 65. Dohňanský Dušan - 11. Roučka Lukáš, 24. Hejný Petr, 61. Ondruch Ladislav (pen.)

5.10.Výsledky dorostHuslenky - Liptál 3:1 (2:0),Branky: 32. Ohryzek Tomáš, 40. Ohryzek Tomáš, 67. Šimara Adam - 79. Urban Milan

Ústí - Lačnov 10:1 (4:1),Branky: 43. Zmeškal Přemysl, 44. Medved David, 36. Lukaštík Jaroslav (pen.), 13. Potočný Vojtěch, 59. Čada Ondřej, 65. Medved David, 80. Kovář Jan, 88. Potočný Vojtěch, 89. Lukaštík Jaroslav, 47. Potočný Vojtěch - 11. Janáč Lubomír

Kateřinice - Francova Lhota 0:5 (0:2),Branky: 23. Zimek Patrik, 38. Kovář Tomáš, 50. Kovář Tomáš, 53. Kořenek Josef, 87. Kovář Tomáš

5.10.Výsledky Ml.PřípravkyLiptál - Valašské Příkazy 5:1

Liptál - Jablůnka 4:7

Kateřinice - Liptál 5:2

5.10.výsledky Ml. žáciHuslenky - Liptál 3:0
24.9.Přesun zápasů!POZOR! Zápas mužů Liptál-Krhová B se přesouvá na SOBOTU 26.9.2015 - Výkop: 15:30 hod.

Zápas Dorostů Liptál- Kateřinice se přesouvá na NEDĚLI 27.9.2015 - Výkop: 12:30 hod.

20.9.Výsledky dorost 7.koloKateřinice - Huslenky 2:3 (2:1),Branky: 5. Macík Tomáš, 38. Malovaný Radim - 22. Václavík Zdeněk, 56. Kovář Tomáš, 58. Ptáček Patrik

Lačnov - Francova Lhota 2:4 (1:3),Branky: 40. Janáč Lubomír (pen.), 85. Beňo Robert - 6. Trochta Štěpán, 22. Kořenek Josef, 30. Machač Stanislav, 61. Zimek Patrik (pen.)

Jarcová - Liptál 7:2 (4:0),Branky: 8. Hlavica Štěpán, 11. Bartošák Vít, 44. Volek Damian, 86. Bořuta Samuel (vl.), 92. Hromádka Ján, 29. Bartošák Vít, 46. Hlavica Štěpán, 89. Hlavica Štěpán - 65. Tučník Daniel

20.9.Výsledky 7.kola MužiLačnov - Police 6:1 (1:1),Branky: 35. Janáč David, 48. Kolínek Lukáš, 65. Kolínek Lukáš, 70. Kolínek Lukáš, 71. Kolínek Lukáš, 83. Brhel Tomáš - 16. Mikala Jan

Zděchov - Halenkov B 1:3 (0:2),Branky: 87. Zich Jaroslav - 76. Orság Jan, 27. Heger Aleš, 9. Holec Pavel

Študlov - Velká Lhota 2:4 (2:3), Branky: 9. Daňa Michal - 6. Labaj Lukáš, 17. Labaj Lukáš (pen.), 30. Košina Stanislav, 36. Šimčík Michal (vl.), 59. Pavelka Lubomír

Krhová B - Horní Bečva B 2:3 (0:2),Branky: 61. Grygařík Vladislav, 67. Grygařík Vladislav - 10. Marek Zdeněk, 28. Gavenda Nikolas, 77. Hejný Petr

Vsetín B - Mikulůvka 3:0 (2:0), Branky: 16. Gabryš Tomáš, 18. Ptáček Tomáš, 82. Ptáček Tomáš

Ratiboř B - Liptál 1:2 (1:2),Branky: 30. Machálek Lukáš - 6. Mrnuštík Václav, 37. Zgarba Jaroslav

Střítež B - Choryně B 0:5 (0:2), Branky: 28. Tvrdoň Pavel, 39. Tvrdoň Pavel, 61. Tvrdoň Pavel, 68. Landa Josef, 90. Hub Aleš

6.9.Výsledky 5.kola MužiVsetín B - Liptál 6:4 (5:3) Branky: 8. Ptáček Tomáš, 16. Helis Tomáš, 20. Petržela Tomáš, 30. Ptáček Tomáš, 43. Ptáček Tomáš, 90. Ptáček Tomáš - 23. Mrnuštík Václav, 35. Zgarba Jaroslav, 45. Válek Aleš, 54. Válek Aleš

Ratiboř B - Halenkov B 2:0 (2:0) Branky: 24. Bogar Miroslav, 39. Fojt Michal

Střítež B - Študlov 4:3 (3:1) Branky: 9. Melichařík Matouš, 32. Slížek Štěpán, 42. Stodůlka Jiří, 50. Melichařík Matouš - 15. Řehák Antonín, 75. Filák Ondřej, 77. Bližňák Radek

31.8.Výsledky 4. Kola Muži4. kolo

Liptál - Police 1:1 (0:0) Pen: 4:5 Branky: 58. Dajčar Martin - 70. Němec Zdeněk

Študlov - Zděchov 1:1 (0:1) Pen: 3:1 Branky: 90. Polách Jindřich - 30. Mikulenčák Tomáš

Mikulůvka - Střítež B 1:1 (0:0) Pen: 6:5 Branky: 67. Jasný Václav - 85. Štůsek Jakub

Velká Lhota - Krhová B 2:0 (0:0) Branky: 50. Pavelka Lubomír, 60. Talpa Martin

Choryně B - Ratiboř B 8:0 (5:0) Branky: 1. Hub Aleš, 13. Hub Aleš, 21. Kalich Jiří, 40. Kalich Jiří, 43. Kamas Pavel, 63. Tvrdoň Pavel, 75. Tvrdoň Pavel, 84. Tvrdoň Pavel

Halenkov B - Lačnov 4:1 (0:0) Branky: 59. Pastorek Jiří, 79. Pastorek Jiří, 61. Šulák Jan, 81. Ondryáš Ondřej - 48. Janáč Tomáš

Horní Bečva B - Vsetín B 4:1 (0:1) Branky: 51. Onderka Filip, 65. Hejný Petr, 67. Dvorský Rostislav, 92. Polách Radim - 38. Petržela Tomáš

26.8.FotogaleriePřidány fotografie z nedělního zápasu Liptál - Mikulůvka.
17.6.IV.třída sk.A Muži výs.Halenkov B - Lhota B 0:4 (0:1),Branky: Zgarba Jaroslav 2, Mikuš Marek 2; Rozhodčí: Kocanda

Jarcová - FK Vsetín B 6:0 (3:0),Branky: Griffin Stephen, Žarlok Tomáš, Orság Martin, Slovák Štěpán, Škrla Radim, Žilinský Martin; Rozhodčí: Gargulák Tomáš

Liptál - Leskovec 1:1 (1:1),PK 3:4,Branky: Matějů Miroslav - Vlha Martin; Rozhodčí: Dospěl Vladinír; ŽK: Hromada Tomáš, Sommer Vladimír, Podrazil Tomáš - Maček Tomáš; ČK: 0 - Cedidla Vojtěch

17.6.Okr.př. dorost výsledkyDolní Bečva - Leskovec 10:0 (4:0), Branky: Růčka Jiří 3, Špatný Kryštof 2, Kuběna Radim 2, Paprskář Daniel 2, Dědič Jan; Rozhodčí: Kovářová Jarmila

Liptál - Choryně 3:4 (2:3), Branky: Adámek Lukáš, Kovařík Dominik, Pisklák Štěpán - Tvrdoň Pavel 3, Škařupa Bohuslav; Rozhodčí: Holáň Drahomír; ŽK: 0 - Mánek Martin

Podlesí - Huslenky 3:0 (1:0), Branky: Vlček Lukáš 2, Koláček Jiří; Rozhodčí: Kocanda Jan; ŽK: 0 - Sicha Petr, Chrástecký Petr, Šimara Adam

Ústí - Francova Lhota 4:1 (2:0), Branky: Zbožínek Dominik 2, Vychopeň Dominik, Lukaštík Jaroslav - Filák Tomáš; Rozhodčí: Světlík František

Horní Bečva - Dolní Bečva 2:8 (2:2), Branky: Maceček Vojtěch, Solánský Adam - Ondryáš Radek 4, Kuběna Radim, Růčka Jiří, Solanský Pavel, Vojkůvka Jakub; Rozhodčí: Beneš František; ŽK: Polách Radim, Řezáč Stanislav- 0

Lačnov - Leskovec 8:2 (4:2), Branky: Beňo Robert 3, Arsene Ivan 2, Miklovič Václav, Krajča Daniel, Polách Daniel - Juráň Ondřej, Slezák Miroslav; Rozhodčí: Seidl Miloslav; ŽK: Trčka Jindřich - Slezák Miroslav

Vigantice - Jarcová 2:3 (2:1), Branky: Bělunek Ondřej, Kubját Jakub - Hlavica Štěpán 3; Rozhodčí: Kocanda Jan; ŽK: Smílek Jakub, Baron Pavel - Kohoutek Radim, Slovák Štěpán, Škrla Radim

17.6.FotografiePřidány fotografie ze zápasu dorostů Liptál - Choryně. A v odkazu fotografie z 13.6.2015 Utkání Hořansko x Dolansko.http://javrml.rajce.idnes.cz/Horansko_x_Dolansko_2015_Liptal/
7.6.IV.třída sk.A Muži výs.Ratiboř B - FK Vsetín B 3:1, Branky: Děckuláček Jiří, Olšák Stanislav, Konvičný Martin - Ptáček Tomáš

Leskovec - Ratiboř B 5:1, Branky: Vlha Martin 2, Vlha Vlastimil, Juráň Pavel, Cedidla Radim - Žabčík David

FK Vsetín B - Liptál 3:2, Branky: Ptáček Tomáš 2, Pastirčák Jan - x 2

Lhota B - Jarcová 2:5,Branky: Zgarba Jaroslav, Staněk Karel - Griffin Stephen, Žarlok Tomáš, Ides David, Hlavica Štěpán, vlastní

Zděchov - Halenkov B 2:1, Branky: Matuška Zdeněk, Machala Jiří - Maliňák Tomáš

7.6.Okr.př. dorost výsledkyLačnov - Huslenky 5:1, Branky: Polách Daniel 2, Miklovič Václav, Janáč Lubomír, Beňo Robert - Macháč Šimon

Francova Lhota - Jarcová 1:6, Branky: Zimek Patrik - Slovák Štěpán 3, Bártek, Beránek Jakub, Hlavica Štěpán

Choryně - Ústí 3:3,PK 5:4, Branky: Jiříček Martin 2, Tvrdoň Pavel - Zbožínek Dominik, Vychopeň Dominik, Brhel Jan

Podlesí - Liptál 10:3,Branky: Juriga František 6, Rybenský Štěpán 3, Vlček Lukáš - Kandra Radek, Kovařík Dominik, Navrátil Jiří

Vigantice - Horní Bečva 12:0,Branky: Kučera David 3, Achcenit Patrik 2, Bělunek Ondřej 2, Paprskář Jaroslav 2, Kubját Jakub 2, Porubský Štěpán

5.6.Zápas mužů - přesun!POZOR!!! Zápas mužů v SOBOTU 6.6.2015 (Vsetín B - Liptál) je přesunutý na 10:30hod. !!!
1.6.IV.třída sk.A Muži výs.Lhota B - Ratiboř B 3:3, PK 1:2, Branky: Jančina David, Šťastný Tomáš, Změlík Matěj - Machálek Adam, Černík Adam, Holba Martin

Študlov - Leskovec 1:5, Branky: Bližňák Radek - Vlha Martin 2, Fojt, Hromada, Blažek Martin

Jarcová - Zděchov 6:0, Branky: Holčák Roman 3, Hlavica Štěpán 2, Ondruš

Liptál - Lhota B 6:1, Branky: Válek Aleš 2, Mrnuštík Václav 2, Dajčar, Mrlina Tomáš - Zgarba

1.6.Okr.př. dorost výsledkyLiptál - Huslenky 1:7, Branky: Navrátil Jiří - Hrbáček Vlastimil 3, Hruška Marek, Rýc Martin, Šulák Ondřej, Hrbáček Petr

Ústí - Podlesí 8:4, Branky: Čada Ondřej 2, Telíšek Jiří 2, Vychopeň Dominik 2, Lukaštík Jaroslav, Potočný Vojtěch - Juriga František 2, Rybenský Štěpán, Koláček Jiří

Jarcová - Choryně 4:3, Branky: Žilinský Martin 2, Slovák Štěpán, Pavlík Ondřej - Kuběja Petr 2, Tichánek Pavel

Horní Bečva - Francova Lhota 2:5, Branky: Solánský Adam, Polách Radim - Filák 3, Trochta, Urubek Michal

Lačnov - Dolní Bečva 0:8, Branky: Pšenica Bohumil 4, Ondryáš 2, Kuběna, Quarda David

Leskovec - Vigantice 1:9, Branky: Surý Tomáš - Bělunek Ondřej 2, Kubját Jakub 2, Achcenit Patrik, Malina Vojtěch, Bělunek Jakub, Baron Pavel, Paprskář Jaroslav

1.6.Výsledky a fotkyPřidány aktuální výsledky + fotografie k víkendovým zápasům.
25.5.IV.třída sk.A Muži výs.FK Vsetín B - Študlov 0:0, PK 4:3

Halenkov B - Jarcová 2:3, Branky: Žárský Ondřej, Kovářčík Dominik - Bártek, Janovský Lubomír, Orság Martin

Zděchov - Liptál 0:4, Branky: Válek Aleš 3, Hořanský Lukáš

25.5.Okr.př. dorost výsledkyHuslenky - Dolní Bečva 2:13, Branky: Hrbáček Vlastimil, Hruška Petr - Pšenica Bohumil 4, Ondryáš 2, Němec Lukáš 2, Paprskář Daniel 2, Kuběna Lukáš, Kuběna Radim, vlastní

Francova Lhota - Leskovec 7:1, Branky: Filák Ondřej 4, Filák Tomáš 2, Machač - Tulej Roman

Podlesí - Jarcová 0:5, Branky: Beránek Jakub 2, Škrobák, Slovák Štěpán, Žilinský Martin

Liptál - Ústí 1:3, Branky: Navrátil Jiří - Brhel Jan 2, Potočný Vojtěch

Vigantice - Lačnov 4:3, Branky: Bělunek Ondřej 2, Achcenit Patrik, Paprskář Jaroslav - Janáč Tomáš 3

Choryně - Horní Bečva 6:1, Branky: Borák 2, Kuběja, Tvrdoň Pavel, Plesník Lukáš, Kalich Jiří - Solánský Adam

19.5.IV.třída sk.A Muži výs.Ratiboř B - Zděchov 3:4, Branky: Hruška Ondřej, Uhrin Marián, Válek Patrik - Kocourek David 2, Mikulenčák Roman, Macek Jaroslav

Liptál - Halenkov B 1:0,Branky: Válek Aleš

Študlov - Lhota B 7:3, Branky: Polách 3, Buček Miroslav 2, Filák Ondřej, Bližňák Radek - Bartošek, Helis Tomáš, Přikryl Jakub

Tabulka
P.TýmZápB.
1   
2   
3
   
4
   
5
   
6
   
7
   
8
   
9
   
10   
11
   
12
   
13
   
14
   
 
Anketa
 
Narozeniny
tento měsíc již nikdo nemá narozeniny
 
Marodka
na marodce není žádný hráč
 
 
 
Copyright © 2008 FK Liptál, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS